ALEMDAR SEASIDE

Doğayı Hisseden,

Konforlu Yaşam

Sizin için tasarlanan Alemdar Seaside yaşamında yürüyüşe çıktığınızı ve bu gezintide Darıca eşsiz sahil ve deniz manzarasının tam ortasında olduğunuzu hayal edin. Yeşilin ve mavinin buluştuğu bu noktada eşsiz atmosferin keyfini sonsuza dek yaşayacağınızı hissedin.
Sizce de artık zamanı gelmedi mi?

Her Açıdan Büyüleyici, Alemdar SEASIDE...

ALEMDAR İNŞAAT olarak yüzlerce aileye ayrıcalıklı, mutlu, huzurlu, elit ve saygın yaşamın kapılarını araladık. Yepyeni projemiz Alemdar Seaside ile yeniden karşınızda olmaktan gurur duyuyoruz…

BAĞLISI OLDUĞUMUZ KÖKLÜ YAPININ KURUMSAL BİRİKİMİNİ GAYRİMENKUL SEKTÖRÜNE TAŞIYARAK, GÜVEN VEREN DURUŞUMUZ VE UZMANLIĞA VERDİĞİMİZ ÖNEMLE, SEKTÖRDE YARIM ASIRI AŞAN
TECRÜBEMİZLE HAYATA DEĞER KATAN, “ SÜRDÜRÜLEBİLİR KALİTEDE ” PROJELER ÜRETMEYE DEVAM EDİYORUZ.

Beklentilerinizi Yüksek Tutun!

Sadece dış mimariye odaklanan tasarım felsefesinin yerine içten dışa tasarım anlayışıyla daha kaliteli bir yaşam sunan projeler üretmeyi kendimize öncelikli hedef olarak belirledik.

Alemdar İnşaat olarak çevreye ve kente duyarlı yaklaşımımızın bir sonucu olarak geleceği şekillendirirken daha doğal, daha sosyal ve daha değerli bir hayat adına kurulan hayalleri mümkün ve kolay ulaşılabilir kılmaya çabalıyoruz.

Hayallerimize inanan ve bizimle aynı vizyonu taşıyanlarla birlikte yola çıkarak sadece beton yapılar değil, değer yaratıyoruz.

ABOUT THEBUILT

Sıcacık yuvanızda huzurlu ortamda nezih ayrıcalıklarla sevdikleriniz ile birlikte mutlu mesud yaşayın diye; kapılardan pencerelere, ankastre eşyalardan armatürlere, kapı kollarından duvar boyasına kadar en küçük detaylar bile en kaliteli ve seçkin markalardan tercih edildi.

Kusursuz Zarif Detaylar...

Alemdar İnşaat olarak İstanbul’un arka bahçesi Darıca lokasyonunda inşa ettiğimiz projemizlerimizde yaşam başlayalı çok oldu.

Siz de bölgeye değer katacak olan yeni projemiz Alemdar Seaside ‘da daire sahibi olup farkımızı fark etmek için acele edin…

Sık Duyduğumuz Sorular

Güneşi ve denizi içeri alan ferahlık duygusunu pekiştiren yüksek pencereleri ile salonlar, nitelikli mimari detaylarıyla ferah ve aydınlık mekanlar olarak siz ve sevdikleriniz için her anın tadını doyasıya yaşamanız için özenle tasarlandı.
Alemdar Seaside’da yaşamaya başladığınızda ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız.

Konusunda uzman personelimiz ile projemizin zemin etütleri titizlikle yapılmış olup, kullanılan malzemeler birinci sınıftır.
Yapı Denetim ve Deprem Yönetmeliklerine uygun, uzun ömürlü ve kaliteli altyapı elemanları kullanımı tüm projelerimizin ortak özelliğidir.

Merkezi lokasyonu, eşsiz konumu, tüm ihtiyaçlarınızı merkeze alan modern mimari yapısı, enfes bir manzaraya önü açık konsepti ile yaşam alanınıza değer katan zarif detaylar ve çok daha fazlası…
Yeşil ve mavinin dinginliği hissedebilir, her metrekaresinde Alemdar kalitesini fark edebilirsiniz. Alemdar Seaside projemizde, sizi şımartacak müthiş ayrıntılar ile kusursuz ve birbirinden farklı dubleks daireler hazırladık. Bugün alın, yarınlarınızda da kazananlardan olun.

Proje Tamamlanması 99%
Doluluk Oranı 85%
Huzur 100%

Ruhunuzu Dinlendirin

Sevdiklerinizle birlikte nitelikli vakit geçirip kahkahalarınızın martı seslerine karışacağı size özel bir bahçeyse hayaliniz, tam olarak doğru yerdesiniz. Nitelikli mimari ile her detayını özenle tasarladığımız birbirinden farklı
bahçe dublekslerimiz ile bahçeniz evinizin bir parçası olsun.

Esşiz manzarayla bütünleşebileceğiniz geniş teraslar ve balkonlarda sevdikleriniz ile birlikte ister sıcak yaz akşamlarında, dilerseniz hafif meltem eşliğinde sabah kahvaltılarınızda… Kısacası ne zaman ve nasıl isterseniz öyle yaşayabileceğiniz özel tasarım balkon/teraslara sahip olmak için acele edin.

Sorusu Olan?

Projemiz ile ilgili aklınıza takılan her türlü srouya cevap vermek için sizi dinliyoruz.

Proje Görselleri