Kilometre Taşları

KİLOMETRE TAŞLARIMIZ

Geçşmişten günümüze Alemdar ailesi olarak ticaret hayatına ilk defa merhaba dediğimizde hissettiğimiz heyecan ne ise aynı duygu ve düşünceler çalışma ve ülke ekonomisine hizmet etmeye devam ediyoruz.

Bu olumlu gelişmelerde bizim için kilometre taşı olarak adlandırdığımız bazı ticari hamleleri sizler için arşivimizden yeniden çıkarttık.

1917
YIL

ALEMDAR ZEYTİNYAĞLARI …

Ticaret hayatımıza ilk Alemdar Zeytinyağları ile başladık.

1918
YIL

ALEMDAR SABUN …

Çeşitli markaların fason üretiminden soınra kendi markamızı oluşturduk.

1974
YIL

ALEMDAR KİMYA ENDÜSTRİSİ A.Ş. …

Alemdar Kimya Endüstrsisi Anonim Şirketini 60 bin metrekare üzerine kendi tecrübemiz ve imkanlarımız ile kurduk.

1976
YIL

ALEMDAR İNŞAAT A.Ş.

Öncelikli olarak kendi fabrika ve tesis projelerimiz için kurduğumuz Alemdar İnşaat sonrasında kendini aşarak sayısız konut ve ticari projelerine hayat verdi.

1979
YEAR

ALEMDAR LİMAN İŞLETMELERİ

Türkiye’nin ilk özel limanını Dilovası’nda kendi imkan ve kabiliyetlerimizle Alemdar inşaat A.Ş. tarafından kurduk.

1981
YIL

ALEMDAR OLEO KİMYA TESİSİ

Ülkemizde bir çok yeniliğin öncüsü olan ailemiz OLEO KİMYA sektöründe bir ilki gerçekleştirerek Türkiye’nin ilke OLEOKİMYA tesisini Alemdar İnşaat marifetiyle kurduk.

1988
YIL
1993
YIL

A.B.D. de SAYISIZ YATIRIMLAR

Dünyanın bir çok noktasında, özellikle Amerika Birleşik Devletlerinde sayısız yatırımlara imza attık.

ALEMDAR DIŞ TİCARET

Uluslararası pazarda kendi ürünlerimiz için ithalat ve ihracat çalışmalarımız ALEMDAR DIŞ TİCARET markamızla gerçekleştirmeye karar verdik.

2007
YIL

ALEMDAR GAYRİMENKUL

Ülkemizin ve sektörün çeşitli gayrimenkul ihtiyaçlarına cevap vermek için ALEMDAR GAYRİMENKUL YATIRIM A.Ş.’yi kurduk. Alemdar Gayrimenkul olarak ülkemizin çeşitli noktalarında Fabrika, Sosyal Alan ve farkli standartlara hitap eden sayısız projeye imza attık.

2011
YIL

EEA DEKORASYON

İnşaat sektöründeki pazar payını zirvelere taşıyan Alemdar Gayrimenkul olarak müşterilerimize çeşitli elit hizmetler vermek adına EEA DEKORASYON’u kurduk.

2013
YIL

EEA DIŞ TİCARET

Global şirket olmanın avantajlarını her zaman değerlendiren ve yatırım alanları arayan holdingimize ve ülkemize EEA DIŞ TİCARET’i kazandırdık.