Kurucumuz

TECRÜBE ve BİRİKİMLERİMİZE GÜVENİYORUZ.

1917 ‘de zeytinyağı ve sabun üretimi yaparak ticaret hayatına başlayan ailemiz,
Alemdar Sabun Sanayi’nden, Alemdar Holding’e kadar geçen süreçte, her biri ülkemizde bir ilk olan, birçok tesisi kurma tecrübesine sahip olmuştur.

1974 yılında hizmete açtığı Türkiye’nin ilk ve tek OLEOKİMYA tesisini kendi becerisiyle kuran Alemdar Kimya A.Ş. birçok tesisini yine kendi sermaye ve bilgisiyle kurmuştur. Cumhuriyet döneminden itibaren sanayileşme sürecinde yapmış olduğumuz başarılı yatırımlarla Türk Sanayi Sektörü’ne adımızı altın harflerle yazdırarak günümüz Türkiye’sinin sayılı sanayici aileleri arasına gireceğimize inancımız hep tamdı.

Holding’imizin çeşitli  markaları ile gücümüzü sağlam temellerden, başarılı ticari geçmişimizden aldık. Gerçekleştirdiğimiz her projeden ilham alarak, geleceğe yatırımlar yaptık. Tamamladığımız  onlarca projeden sonra dahi asla “biz bu işi öğrendik” demedik. İlk günkü heyecanımızla sürekli öğrenmeye ve gelişmeye açık olduk. Çevreye ve doğaya saygılı, iş sağlığı ve güvenliği konularında ilgili ve dikkatli, müşteri memnuniyeti ve beklentilerini en üst seviyede karşılamaya odaklı olduk. Çağımız toplumlarının ihtiyaçlarını, gelişen teknoloji ile sürekli takip ederek, nitelikli projleri hayata geçirdik.

ERDOĞAN ALEMDAR/ ALEMDAR HOLDİNG YÖNETİM KURULU ONURSAL BAŞKANI

Bizi Yakından Tanıyın...

TARİHÇEMİZ

Cumhuriyet döneminden itibaren sanayileşme sürecinde yapmış olduğumuz başarılı yatırımlarla Türk Sanayi Sektörü’ne adımızı altın harflerle yazdırdık.

DEĞERLERİMİZ

Alemdar Holding olarak, kurumsal değerlerini; insana ve çevreye duyulan saygı, çalışan ve müşteri memnuniyeti esasları çerçevesinde oluşturmuştur. Hizmet kalitemizi en üst …

ŞİRKETLERİMİZ

Yaklaşık bir asırı aşkın süre önce zeytinyağı ve sabun üretimi yaparak sanayi alanında faaliyet göstermeye başladık. Alemdar Ailesi olarak, Alemdar Sabun Sanayi’nden Alemdar Kimya …